top of page

Mühendislik &

Mimarlık

Şirket Hakkında

LOgo akkam Eng.jpg

Mimar, MEHMET SAİR AKKAM ve Mühendis FERAS AKKAM, AKKAM Grubu'nun kurucu ortağıdır. Mimari tasarım ve şehir planlama projeleri için modern, yüksek kalibreli çözümler tasarlama konusunda uzmanlaşmış özel bir şirketiz. İstanbul'daki AKKAM merkez ofisinden Ortadoğu ve Körfez Bölgesi'ne aşamalı mimari tasarım ve denetimde hizmet veriyoruz. Mimar ekibimiz, KSA, Irak, Lübnan, Katar, Suriye ve Ürdün'de fonksiyonel ve anlamlı projeler başarıyla geliştirdi. Kendimizi kaliteye, yaratıcılığa ve farklılığa değer verenlerin tercihi olarak konumlandırdık. Akkam Grubu ve denetim prosedürü titiz araştırma ve deneylere dayanmaktadır. Müşterilerimizle tasarım stratejisi üzerinde el ele çalışıyor ve onları tüm gelişim süreçlerine dahil ediyoruz. Geleneksel olmayan tipolojiler, çağdaş ve yüksek standartlı mimari yaratmak için her bir projenin bağlamına göre hayal edilir ve uyarlanır. Tasarımlarımızın her birinde amaç mekansal deneyimleri zenginleştirmek ve ideal modern bir yaşam ortamı sağlamaktır.

Tasarım Metodolojisi
city buildings

Siteyi, sınırlarını ve olasılıklarını keşfetmek için inceliyor ve müşterilerimize tasarım konseptleri sunmadan önce bu özellikleri çevresel, coğrafi, kültürel ve davranışsal bağlamın yanında ele alıyoruz. Bir seçim yapıldıktan sonra araştırmaya, deney yapmaya ve yaratmaya başlarız. Farklı mimari ekibimizin her üyesi, konsept tasarım aşamasından inşaat denetimine kadar bir projenin tüm yönleri üzerinde işbirliği yapmak ve bunları kapsayacak uzmanlıklarını sunar.

Şirket Görünümü

AKKAM GRUP olarak misyonumuz, sadece binalar değil mekânlar yaratmak için işbirliği yapmak ve yüzeysel, ticari mimarinin standartlaştırılmış tipolojilerini ve önceden belirlenmiş kriterlerini aşmaktır. İyi tasarımın sadece güzel mekansal deneyimler yarattığını değil, aynı zamanda firmamızın üzerine kurulduğu bir vizyon olan modern yaşamı da geliştirdiğini biliyoruz.

City Sky

yönetim

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Hizmetler

Mimarlık ve Şehircilik

Mimari tasarım

Mimari Danışmanlık

Kentsel Tasarım

İnşaat Denetimi

Proje Yönetimi

Ortaklar

WE CONCEPT

Mimari tasarımla birleşen ve bütünleşen lüks ve çağdaş iç mekan tasarımı yaratır. İç ekip, bir daire yatak odasından bir bankanın yönetici ofislerine kadar her alan için olağanüstü tasarımlar sunan yetenekli ve zevkli profesyonellerden oluşur.

 

Entegre İç Çözümler

İç dizayn

Alan planlaması

Mobilya ve Kumaş seçimi

accessorizing

UNİVERSAL CONCEPT

Suudi pazarı için yüksek standartta mühendislik, müteahhitlik ve diğer gayrimenkul geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Krallık genelinde faaliyet gösteren Ev İnşaatı, anahtar teslimi, tasarım ve yapım çözümleri için idealdir.

 

 

Sözleşme Çözümlerini Entegre Etmek

Tasarım ve İnşaat

Mühendislik

Gayrimenkul Geliştirme

Akit

Malzeme Tedariği

Seçilmiş Projeler

Accent tasarım ekibi, karma kullanım, konaklama, konaklama, eğlence, kurumsal ve şehir planlama sektörlerindeki çok çeşitli mimari zorluklara yüksek kaliteli ve yenilikçi çözümler getirdi . Projelerin kapsamı ve programı farklıdır; ayrıca her bir sitenin sınırlamaları ve olanakları için de uzmanlaşmıştır. Seçilen birkaç tasarım aşağıda görünür;

Albusra Nehri

Irak, Basra

Bodruyum Hotel

Turkey, Bodrum

Warwick otel

Irak, Bağdat

Salvarini kavramı

Rusya, Moskova

Akhan şirketi

Türkiye İstanbul

Ataköy Home

Türkiye İstanbul

MEHMET SAİR AKKAM

Kurucu Ortak - Baş Mimar

Doktora derecesini İstanbul Aydın Üniversitesi'nde tamamladı. Ortadoğu ve Körfez Bölgesi'nde birçok müteahhitlik, mimari ve iç tasarım projesini başarıyla yürüttü. MEHMET, önemli, üst düzey ve deneysel projelerin tasarımını ve denetimini üstlendiği AKKAM GRUP'ta Yönetici Ortak ve İlke Mimarıdır. MEHMET için tasarım sezgiseldir ancak kalite ve sağlam araştırma taahhüdüne dayanmaktadır.

  • Facebook
  • Black Twitter Icon

FERAS AKKAM

Kurucu Ortak- Baş Mühendis

Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Lisans derecesini tamamladı. Ortadoğu ve Körfez Bölgesi'nde birçok müteahhitlik, mimari ve iç tasarım projesini başarıyla yürüttü. AKKAM GROUP'un ortağı ve Ev İnşaatı yöneticisi olarak KSA, BAE, Katar, Ürdün, Suriye ve Lübnan'daki projelere anahtar teslim çözümler getirdi.

  • Facebook
  • Black Twitter Icon
bottom of page