top of page

Eğitim

CANDLE
EĞİTİM MERKEZİ
CANDLE EĞİTİM MERKEZİ

Esas olarak İstanbul'da kurulmuş olup, Türkiye'de yerel olarak YOS veya TOMER gibi ve uluslararası olarak SAT, TOEFL, IELTS, GRE vb.

Ayrıca, topluluğumuzun Genel farkındalığını artırmak ve öğrencilerimiz ve başarılı gelecekleri arasında kazanım dönemi içerisinde gelişmiş eğitim araçları uygulayarak sonsuz güven oluşturmak için farklı insani kalkınma kursları uygulamaya çalışıyoruz.

AKKAM GLOBAL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

  AGEA, Akkam Global Eğitim Danışmanlığı, İstanbul'da kurulmuş ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile eğitim kurumları arasında her iki tarafın da istediği profesyonelliği ve kaliteyi garanti edecek şekilde ortak olmayı hedefleyen bir şirkettir.

   Eğitim hizmetleri ve danışmanlık alanında faaliyet gösteren grubumuz, 2013 yılından bu yana uluslararası üniversitelerin tanıtımını yapmakta ve birçoğunu yurtdışında temsil etmektedir.

   Akkam Global Eğitim Danışmanlığı bugüne kadar her akademik seviyeden binlerce uluslararası öğrenciyi hayal ettikleri üniversitelere kaydettirmiş ve geniş hizmet yelpazesi ile tüm süreçlerde ihtiyaçlarını karşılayabilmiştir.

   Uluslararası yükseköğretim etkinlikleri organizasyonu alanında da faaliyet gösteren AGEA Fuarları, 2018 yılında Akkam Global Eğitim Danışmanlığı'nın tecrübelerini, profesyonel geçmişini ve potansiyel öğrencileri yeni ve yenilikçi organizasyonlarla birleştirecek güçlü ağlardan yararlanmak amacıyla kendi ülkelerinde / şehirlerinde bulunan seçkin Uluslararası üniversiteler ile birleştirerek hizmet vermektedir.

   Misyonumuz eğitim ile dünyayı birbirine bağlamak ve eğitim, kurum ve kuruluşları arasında yeni bir akademik iletişim konsepti yaratmaktır. Ayrıca, öğrencilere etkin fırsatlar ve burs programları da sunuyoruz.

   Amacımız öğrencilere dünya çapında hizmet vermek ve onları dünya çapında yaygınlaştırmak ve karşılıklı bağlılık, güven, dürüstlük ve mükemmellik çerçevesinde aktive etmek üzere mükemmel bir model oluşturmaktır.

AGEA
AKKAM GLOBAL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
UTFSS
AKADEMİK PORTALI
 
 
 
BİRLEŞİK TÜRKİYE ÖĞRENCİ HİZMETLERİ VAKFI

UTFSS, Türkiye'deki akademik ve hukuk öğrencisi statüsünün yerleşimi ile sonuçlanan ve bilgi sağlamaya başlayan çeşitli entegre hizmetleri hedefleyerek öğrenci sınıfı arasında hizmet sunmayı amaçlayan bir hizmet organizasyonu. Eğitimli akademik personele güveniyoruz ve beş yıldan uzun bir süredir farklı dillerdeki ve kültürel sınıflardaki farklı milletlerle etkileşimde bulunduk. Her alanda ve seviyede öğrenciye hizmet etmek için birçok Türk ve uluslararası şirket ve kurum arasındaki işbirliğinin ve verimli ortaklığın sonucudur.

Mükemmeliyet isteyen eğitim kurumları ve uzman ekibimiz ve seçkin faaliyetlerimizle eğitimlerini ülke dışından tamamlamak isteyen öğrenciler için kapsamlı bir eğitim, danışmanlık ve lojistik hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, üniversiteye giriş, vize ve konaklamadan gelen öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, günlük yaşamın temel ihtiyaçlarının sağlanması ve yeni çevre ile entegrasyonun sona ermesi ve yabancılaşma hissinin üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktayız.

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

Akkam Group

bottom of page