top of page

KOZMETİK

AKKAM GROUP KİŞİSEL BAKIM VE SAĞLIK

akkam%20cosmetic_edited.png

Akkam Grup şirketinin kozmetikteki amacı ülkemizi kaliteli markalarla dünyada en iyi şekilde temsil ederek lider firmalar arasında yerini almaktır. Bu sebeple insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek şekilde uluslararası standartlara uygun kaliteli ve rekabetçi ürünler üretme ilkesinden asla ödün vermemektedir.

Misyon

Hızlı tüketim sektöründe yüksek kaliteli, inovatif ürünleri sadece iç pazarda değil dünya pazarında erişilebilir kılmak ve üretime dayanan istihdam gücüyle ülke ekonomisine ve tanıtımına katkı sağlamak.

Vizyon

Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde sektörel ihtiyaçları doğru anlayarak üstün kaliteye sahip ürünlerimizi optimum maliyet ilkesiyle tüm dünyada erişilebilir kılmak.

İşimizde Uzmanız

En iyiye ulaşmak için gereken insan kaynağı, teknik bilgi, donanım ve deneyime sahip bir kuruluş olarak global anlamda başarı için yüksek motivasyon ve sonuç odaklı işlerimiz ile fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

Yenilikçiyiz

İnovasyonun öneminin farkında olarak araştırma ve geliştirmeye önem vermekte olup zamanın ötesini yakalamak için insan kaynağına ve üretim tesislerimize sürekli yatırım yaparız.

Müşterilerimizi lider yapmak için çalışırız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak fark yaratan ve yüksek kaliteli ürünlerimiz ile onları rekabetin ötesine taşımayı hedefleriz.

Müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımız ile illişkilerimizi süreklilik, şeffaflık, güven esasına göre yürütür, söz ve taahhütlerimizi mutlaka zamanında yerine getiririz.

bottom of page